ОГОЛОШЕННЯ

про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області 

У відповідності до пп. 5.8 та 5.9 п.5 статуту комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань” Тернопільської обласної ради, керуючись статтею 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 287 Господарського кодексу України, комунальне некомерційне підприємство “Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань”Тернопільської обласної ради інформує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

  • Назва об’єкта оренди: нежитлові приміщення лікувального корпусу № 2 (літ.”К”), загальною площею 18,3 кв.м.
  • Місцезнаходження: 46027, м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 14.
  • Балансоутримувач приміщення: Комунальне некомерційне підприємство “Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань” Тернопільської обласної ради.
  • Умови конкурсу: – своєчасна сплата орендної плати; – використання об’єкта оренди за цільовим призначенням без надання в суборенду; – забезпечення дотримання протипожежних норм експлуатації об’єкта; – дотримання санітарно-екологічних та епідеміологічних норм експлуатації об’єкта; – відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна і наданих комунальних послуг та послуг з охорони приміщення; – створення безпечних та нешкідливих умов праці та обслуговування громадян; – проведення   систематичного  поточного ремонту орендованого приміщення; – відшкодування  орендодавцю вартості проведення експертної оцінки  об’єкта  оренди та рецензування звіту про незалежну  оцінку майна.
  • Цільове використання об’єкта оренди: Розміщення суб’єкту господарювання, що діє на основі приватної власності і проводить господарську діяльність з медичної практики.
  • Початковий  розмір  орендної  плати  за  1 кв.м  на  місяць за перший/базовий  місяць оренди: 48,97 грн. (без урахування ПДВ).

Крок збільшення орендної плати – 10% початкового розміру.

  • Строк оренди: 5 (п’ять) років.

Заяви про намір взяти в оренду зазначене майно разом із пакетом документів подаються за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 14,  бухгалтерія.Термін прийняття документів – протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення (включаючи день опублікування).У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець приймає рішення про оголошення конкурсу на право оренди майна.Неподання із заявою повного пакету документів, є підставою для неприйняття рішення про надання заявнику в оренду зазначеного майна.

  • Заявник-підприємство:

– належним чином завірену копію витягу, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності (за наявності), інший документ що засвідчує проведення державної реєстрації суб’єкта господарювання;- належним чином завірену копію статуту;- належним чином завірену довідку з відповідного територіального органу Державної фіскальної служби України про стан розрахунків з бюджетом (дійсну на дату подання документів);- належним чином завірену копію витягу з Реєстру платників єдиного податку, свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтво платника податку, інший документ, що посвідчує взяття на облік у Державній фіскальній службі України;- баланс за  останній звітний період і попередній календарний рік;- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов оренди та цінова пропозиція;- інші відомості про учасника згідно з умовами оренди.

  • Заявник-фізична особа-підприємець:

– належним чином завірену копію витягу, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності (за наявності), інший документ що засвідчує проведення державної реєстрації суб’єкта господарювання;- належним чином завірену копію витягу з Реєстру платників єдиного податку, свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтво платника податку, інший документ, що посвідчує взяття на облік у Державній фіскальній службі України;- належним чином завірену копію паспорта та ідентифікаційного номера;- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов оренди та цінова пропозиція;- інші відомості про учасника згідно з умовами оренди. 

  • Заявник-неприбуткова організація:

– належним чином завірену копію документа, що посвідчує проведення державної реєстрації;- належним чином завірену копію статуту;- довідку з відповідного територіального податкового органу про взяття на облік  платника податку як неприбуткової організації;- письмові зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов оренди та цінова пропозиція;- інші відомості про учасника згідно з умовами оренди.Детальну інформацію щодо переліку необхідних документів, істотних умов надання в оренду майна можна отримати за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. Тролейбусна, 14 та на офіційному сайті комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань” Тернопільської обласної ради:  https://tond.te.ua.            Дата оприлюднення:  19 грудня 2019 року