Стаціонарне відділення №1

Про відділення

Стаціонарне відділення №1 є структурним підрозділом обласного медичного центру. Його завданням є забезпечення планової стаціонарної допомоги пацієнтам, які зловживають алкоголем, а також тим пацієнтам, які вживають наркотичні речовини.

У відділенні працює психолог, соціальний працівник, лікарі-консультанти: терапевт, невропатолог, колектив медичних сестер і молодших медичних сестер.

Середня тривалість перебування хворого на ліжку складає 14 днів. В цей період пацієнт має можливість отримати комплекс діагностичних, лікувальних, медикаментозних, фізіотерапевтичних, психотерапевтичних (індивідуальна і групова психотерапія) процедур спрямованих на зняття негативних наслідків від зловживання алкоголем чи вживання наркотиків, усвідомлення хворим своєї наркологічної проблеми. Проводиться формування позитивної психологічної установки на здоровий спосіб життя без вживання алкоголю і наркотиків.

Наркологічна допомога у відділенні надається згідно клінічних протоколів затверджених МОЗ України 21.09.2009 року і поділяється на:

  • Профілактична

  • Діагностична

  • Лікувальна

  • Реабілітаційні комплекси

Галузева статистика

0
Лікарі
0
Сестри медичні
0
Молодші медичні сестри
0
Палати
0
Ліжка
0
Хворих за рік

Відділення очолює

Климюк Володимир

Ми можемо вам допомогти – телефонуйте!

Основні відділення

Поліклінічне
відділення
більше

Стаціонарне
відділення №1
більше

ЗПТ
більше

Центр
ментального здоров’я
більше

Стаціонарне
відділення №2 з ПІТ
більше

Профілактика та
лікування ВІЛ /СНІДу
більше

Клініко-діагностична
лабораторія
більше

Консультативний
відділ
більше