Замісна підтримуюча терапія (ЗПТ)

Про кабінет

Замісна терапія – призначення замісного препарату в комплексному лікуванні синдрому залежності, що виник внаслідок уживання опіоїдів. Замісний препарат поліпшує стан хворого, запобігає розвитку синдрому відміни, зменшує потяг до нелегальних наркотиків, створює можливість реабілітації і зменшує імовірність ризикованої поведінки (щодо ВІЛ-інфекцій й інших хвороб, що передаються через кров). Препарат із замісними властивостями може призначатися на термін від декількох тижнів (детоксикація) до багатьох років (замісна підтримуюча терапія).

Детоксикація за допомогою замісних препаратів – лікування призначеним замісним препаратом у постійно зменшуваних дозах з метою мінімізації прояву синдрому відміни опіоїдів та забезпечення повної відмови від уживання наркотичних речовин.

Замісна підтримувальна терапія – довгострокове (6 місяців і більше) застосування постійних доз замісних препаратів у комплексному лікуванні залежності від опіоїдів з метою стабілізації психічного стану хворого, зменшення медичних і соціальних наслідків уживання незаконних наркотиків, створення передумов для реабілітації та лікування інших хвороб (СНІД, гепатит В і С, туберкульоз, септичні стани тощо).

Галузева статистика

0
Лікарі
0
Сестри медичне
0
Молодша сестра медична
0
Кабінети
0
К-сть хворих

Кабінет очолює

Пастушак Василь

Ми можемо вам допомогти – телефонуйте!

Основні відділення

Поліклінічне
відділення
більше

Стаціонарне
відділення №1
більше

ЗПТ
більше

Центр
ментального здоров’я
більше

Стаціонарне
відділення №2 з ПІТ
більше

Профілактика та
лікування ВІЛ /СНІДу
більше

Клініко-діагностична
лабораторія
більше

Консультативний
відділ
більше